لیست قیمت انواع گل خمیری در بازار شیراز

برای تزئین دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها، از گل های مصنوعی به شکل وافری استفاده می شود. حتی در برخی از بوستان ها و بلوارها نیز از این محصولات کار می گیرند. در بحثی که پیش رو داریم، می خواهیم در زمینه لیست قیمت گل خمیری در بازار شیراز و سایر شهرهای دیگر صحبت کنیم و انواع آن را معرفی نماییم.

جالب است که درباره گل محمدی تازه تبریز هم بیشتر بدانیم.

لیست قیمت انواع گل خمیری در بازار شیراز

پرفروش ترین و جدیدترین انواع گل خمیری درجه یک

پرفروش ترین و جدیدترین انواع گل خمیری درجه یکگل های مصنوعی در تنوع بالایی ساخته می شوند که در ساخت آنان از انواع جنس های گوناگونی کار گرفته می شود. یکی از بهترین مواد اولیه، “خمیر” مخصوص می باشد. این محصول را در دو نوع می سازند که به خمیر پلیمری و چینی معروف است. نوع پلیمری خود انواع مختلفی دارد که برای کارهای دیگر هم استفاده می شود.

نوع چینی را می شود حتی در خانه هم درست کرد؛ بر خلاف نوع پلیمری که آن در کارخانه جات تولید کرده و عرضه می نمایند.

در هر حال، اگر به دنبال پرفروش ترین و جدیدترین انواع گل خمیری درجه یک می باشید، خوب است بدانید که این محصول در تنوع بالای رنگ، کیفیت و برند تولید می گردد. در این عرصه، شرکت های بزرگی فعالیت می نمایند که در داخل و خارج محصولات شان عرضه می کنند و در این میان، برخی از کارگاه های کوچک خانگی نیز مشغول اند.

در این میان بهتر است گل گاوزبان اروپایی درباره اطلاعات بیشری کسب کنیم.

با همه این موارد، بی تردید نوع پرفروش چنین محصولات از کیفیت عالی ای برخوردار می باشد و همینطور ساختار آن به گونه ای است که تفاوتی با نوع طبیعی ندارد. تولید گل خمیری امروزه بسیار ظریف و هنرمندانه انجام می شود. شرکت ها پس از این که آن را آماده کردند به پخش گل خمیری در تنوع بالایی می پردازند.

لیست قیمت روز گل خمیری وارداتی در بازار شیراز

در بازار شیراز، انواع گل های مصنوعی که از خمیر مخصوص تولید شده اند، عرضه می گردد. با نگاهی به لیست گل خمیری و قیمت های آن متوجه می شوید که تا چه اندازه این کالا دستخوش تغییرات شده است. نوع وارداتی چنین کالاهایی امروزه کمتر از مرزها وارد کشور می گردد که دلیل آن گرانی و نصرفیدن آن است.

قیمت روز گل خمیری وارداتی، بستگی به موارد مختلفی به جز نرخ ارز هم دارد. برای نمونه می توان به کیفیت آن اشاره کرد. این گل ها همانطور که گفتیم از مواد اولیه متفاوتی ساخته می شوند و هر یک از آنان نیز از خود انواع گوناگون دیگری هم دارند که این مسئله نیز سبب می شود تا نرخ ها تفاوت زیادی با همدیگر پیدا نمایند.

مسئله، نوع خود گل، طراحی و ظریف کاری، شباهت داشتن زیاد به نوع مصنوعی، بزرگی و کوچکی و همچنین نحوه عرضه و تقاضا نیز روی نرخ ها تأثیر مستقیمی می گذارد.

در هر صورت، بیشتر گل هایی که در بازار مشاهده می نماییم وارداتی هستند و آنان را بازرگانان از کشورهایی همچون چین و ترکیه وارد کرده و در تنوع بسیار بالایی ارائه می دهند. طبیعی است که تنوع هر چه بیشتر باشد، نرخ ها نیز با هم دیگر فرق کنند. بی گمان گل خمیری ارکیده با گل خمیری رز، تفاوت هایی از این منظر دارد.

بازار بزرگ انواع مدل های گل خمیری شیک و روز

بازار بزرگ انواع مدل های گل خمیری شیک و روزجدیدترین گل خمیری با مدل های روز و بسیار شیک، بازار پر رونقی دارد. با اندکی پرس و جو می شود زیباترین گل خمیری را تهیه کرد که در داخل و یا خارج از کشور ساخته شده است. خوب است بدانید که تنوع در این زمینه بسیار زیاد است و آن نوع از محصولاتی در زمره بهترین ها قرار می گیرند که هم کیفیت داشته و هم زیبایی.

از سویی، امکان این نیز وجود دارد که شما بتوانید ارزانترین گل خمیری را نیز با کیفیت عالی و جدیدترین مدل ها به دست آورید؛ اگرچه توجه داشته باشید که گل خمیری مرغوب ممکن است گرانتر ارائه شود. در کل، به چند نمونه از این نمونه از گل های مصنوعی اشاره می کنیم که انواع مختلفی دارند و رنگ بندی های متنوعی را نیز دارا می باشند:

 • انواع کاکتوس ها
 • انواع رز
 • انواع ارکیده
 • انواع شمعدونی
 • انواع آلاله
 • انواع بنفشه
 • انواع گل های فصلی دیگر

خرید استثنایی گل خمیری سنبل پاییزی

یکی از زیباترین گل ها، نوع سنبل پاییزی می باشد. به دلیل قشنگی زیاد آن، امروزه برخی این محصول را به شکل مصنوعی و با استفاده از خمیرهای متنوعی می سازند. این گل، رنگ خیره کننده ای دارد و یکی از محصولاتی می باشد که بسیاری به آن علاقه مند هستند و به دلیل مواظبت و عمر کوتاهی که دارد، بهترین گزینه خرید مصنوعی است.

شما می توانید این کالا را به شکل شاخه، با گلدان، بدون گلدان، در جعبه ها و یا به گونه کادویی تهیه کنید و به دوستان و آشنایان‌ تان هدیه بدهید. از جانب دیگر، این محصول را به شکل عمده ای نیز خریداری می کنند. اگر می خواهید خرید استثنایی در این زمینه داشته باشید، خوب است آن را به این شیوه به دست آورید.

خرید گل خمیری در بسته بندی های متفاوتی امکان پذیر است. آن را برای این که گرد و غبار رویش ننشیند، در جعبه های مخصوص، پلاستیک ها و حتی مقواهای رنگی و مجللی قرار می دهند. فروش گل خمیری سنل پاییزی نیز به همین شکل انجام می شود. این نوع از محصول را می توانید با نرخ های مناسبی به دست آورد.

خریدار گل خمیری می تواند این گل را حتی به شکل تکی و با تضمین کیفیت تهیه کند. همانگونه که گفتیم، مواد اولیه چنین کالاهایی با همدیگر از نظر کیفی، متفاوت اند.

فروش ویژه گل خمیری عمده ای با قیمت مناسب

فروش ویژه گل خمیری عمده ای با قیمت مناسببازار گل خمیری رونق خوبی دارد و دیده می شود که بسیاری به دلیل سخت بودن نگهداری از گل و گیاه طبیعی، سعی می نمایند مشابه آن را به دست آورند. از جانبی، در مکان های گوناگونی هم‌ چنین کالاهایی را می شود قرار داد که این یک مزیت خیلی خوب به شمار می رود و دیگر نه نیازی به کود دهی، آبیاری و نور دهی دارد.

حتی در تاریک ترین بخش های یک مکان نیز می توان کالا را گذاشت. برخی از این محصولات ویژگی های خاصی هم دارند که می شود از عمر طولانی آنان صحبت کرد.

روی هم رفته، فروشنده گل خمیری عمده ای با قیمت مناسب و در بسته بندی های گوناگونی این محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. عمدتاً ارائه دهندگان جزئی و همینطور بازرگانانی که کالا را جهت صادرات می خواهند، آن را به این شکل تهیه می کنند. می دانید که خرید به این شکل، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.

یعنی شما با نرخ های بسیار پایینی قادر هستید که خرید بهترین گل را به طور کلی انجام دهید. از این طریق می شود گل خمیری چینی، ترکیه ای و ایرانی را تهیه کنید. قابل یادآوری است که گل و گیاه خمیری در انواع گوناگونی ارائه می شود که شامل گل های ظریف و زیبا و همچنین انواع درختچه های کوچک و بزرگ می شود.

لیست فروشندگان رسمی انواع گل خمیری زیبای رز

یکی از بهترین گل ها، رز است. این محصول انواع متنوعی در طبیعت دارد و آن را حتی در رنگبندی های بسیار جالبی می شود پیدا نمود؛ ولی عمر کوتاه آن سبب می شود که زیاد دوام نیاورد. برای این که بتوانید یک رز را به مدت زیادی در خانه یا هر مکان دیگری نگه دارید، می توانید نوع مصنوعی آن را که تولید شده از خمیر است، تهیه کنید.

فروشندگان رسمی انواع گل خمیری زیبای رز، آن را در تنوع بالای رنگ ارائه می دهند. مطلع هستید که این نمونه از گیاهان، رنگ بندی بسیار خاصی دارند و نقطه قوت شان نیز همین گزینه است. بایستی عنوان نمود که رزها را می شود به شکل تک شاخه ای، دسته ای، قرار گرفته در گلدان های شیشه ای، باکس ها و غیره به دست آورد.

ارائه دهنده رسمی، کالای خود را با تضمین کیفیت در اختیار مصرف کننده قرار می دهد و از این نظر می تواند خیال خریدار راحت باشد. این عرضه کننده کالاهای ایرانی و خارجی را به فروش می گذارد. در هر حال، اگر به دنبال یک گل خوب و ماندگاری هستید که در عین حال زیبایی خاصی داشته باشد، بهتر است که این محصول را از یاد نبرید.

میزان سود از صادرات گل خمیری به کشور های همسایه

میزان سود از صادرات گل خمیری به کشور های همسایهعمدتاً گل های خمیری تولید شده در ایران به کشورهای همسایه صادر می شوند. میزان سود این محصول صادراتی چندان مشخص نیست و کسی تا به حال در این حوزه اظهار نظری نکرده است؛ ولی آنگونه که به نظر می رسد، صادرات گل خمیری توام با سودآوری بالا می باشد؛ به ویژه به کشورهایی که نگهداری از گل و گیاه بسیار سخت است.

از طرفی، این نوع از محصولات در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و به همین دلیل، تنوع بالایی دارند. در این ها گذشته، در کشورهای همجوار، برندهای خارجی گوناگون دیگری به ویژه ترک ها و چینی ها فعالیت زیادی دارند و برای این که بشود با آنان رقابت کرد، نیاز است تا به یک سری از نکات توجه شود:

 1. کالا را با بالاترین کیفیت ارائه کرد.
 2. نمایندگی فروش ایجاد کرد.
 3. تنوع بالایی به محصولات داد.
 4. آن را با نرخ های مناسبی عرضه کرد.
 5. شرایط ارائه را سهل نمود.

گل خمیری چینی وارداتی و سفارش اینترنتی آن

در بازار کشورمان اغلب گلهای خمیری ای که مشاهده می کنید، از کشور چین وارد می شود؛ البته در این اواخر یکسری از محدودیت ها نیز باعث شده تا کمتر بازرگانی بتواند به این کار روی آورد. دلیل اصلی آن هم گران تمام شدن محصول می باشد و به این ترتیب، مشتریان آن کاهش پیدا کرده است.

ولی باز هم یک عده ای انواع خاص گل خمیری چینی وارداتی را ارائه می دهند که از طریق اینترنتی می توان حتی سفارش عمده و جزئی کالا را ارائه کرد. خرید از این طریق، بسیار راحت است و از طرفی باعث می شود تا شما از هر نقطه ای بتوانید به تهیه کالا بپردازید.

به این نکته توجه داشته باشید که چنین محصولاتی کیفیت های گوناگونی دارند و این سایت بهترین های آن را خدمت شما ارائه می کند.

پخش مستقیم گل خمیری رز و ارکیده در رنگ های متنوع

پخش مستقیم گل خمیری رز و ارکیده در رنگ های متنوعدرست به همان ترتیبی که در طبیعت شاهد الوان مختلفی از گل ها می باشیم، فروش و پخش مستقیم گل خمیری رز و ارکیده در رنگ های متنوعی صورت می گیرد. آنان بسیار شبیه به نوع اصلی خود هستند و به همین دلیل است که مشتریان زیادی پیدا کرده اند.

خوب است بدانید که این محصولات در این رنگبندی ها ارائه می شوند:

 • ارکیده سفید
 • ارکیده صورتی
 • ارکیده قرمز
 • رز آبی
 • رز سیاه
 • رز زرد
 • ارکیده و رز بنفش

تولید جدیدترین طرح های گل خمیری مصنوعی چینی

در ایران کسانی که در کار تولید انواع گل مصنوعی می باشند، از اجناس مختلف در این حوزه کار می گیرند. یکی از بهترین مواد اولیه خمیر است که توضیحاتی درباره آن برای شما ارائه کردیم.

ولی بد نیست بدانید که تولید جدیدترین طرح های گل خمیری مصنوعی چینی دبه روش های خانگی و کارخانه ای انجام می شود. در این حوزه اغلب کالاهایی که مشاهده می کنید، بیشتر صنعتی هستند که آن را توسط قالب ها متفاوت و همینطور کیفیت های متنوعی عرضه می کنند.

بایستی به این نکته هم اشاره کرد که تولیدی ها سعی شان بر این است تا یک کالای مرغوب را ارائه دهند و در همین حال، آن را با بهترین کیفیت در دسترس مشتری خود برسانند.

زیباترین گل خمیری را از نمایندگی های تهران بخرید

زیباترین گل خمیری را از نمایندگی های تهران بخریداگر می خواهید که زیباترین گل خمیری ار در تهران تهیه کنید، می توانید آن از نمایندگی رسمی آن به دست آورید. این شعبه، هر نوع محصول ایرانی و خارجی را که بخواهید در اختیار شما قرار می دهد. عمدتاً به گونه کلی به ارائه کالا می پردازد و شما بهترین نوع مصنوعی جات را از آن به دست آورده می توانید.

هر نوع گل و گیاهی که در طبیعت وجود دارد، حتی نوع کمیاب آن را به شکل مصنوعی و درست شده از خمیر، قادر خواهید بود که مشاهده کرده و آن را با نرخ های مناسبی نیز تهیه کنید. گل هایی که زیبایی خاصی دارند، بسیار شبیه به نوع طبیعی آن می باشند.

خریدار بزرگ گل خمیری ساخت ایران در کشور های خارجی

یکی از ویژگی هایی که گل خمیری ساخت ایران دارد، کیفیت بالای آن ارزان بودن محصول می باشد. به همین دلیل توانسته خریداران بزرگی در کشورهای خارجی پیدا کند و گوی و میدان را از رقبای سر ‌سخت خود به نوعی برباید.

یکی دیگر از دلایل خرید خوب این محصول در بیرون از مرزها، تنوع بالای آن می باشد که سازندگان ایرانی این مسئله به خوبی توجه می کنند و به گونه بسیار عالی آنان را طراحی می نمایند. این محصولات، در بسته های کوچک و بزرگ به اغلب به کشورهای همسایه صادر می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما