لیست قیمت روز انواع گل خمیری مصنوعی مرغوب

انواع  گل خمیری یکی از نمونه های خاص گلهای مصنوعی هستند که طرفداران ویژه خود را دارند، قیمت روز گل خمیری در بازار بر اساس معیارهای متفاوتی تعیین می شود. این نمونه گلهای زیبا معمولا کیفیت بسیار مرغوبی دارند و با الگو برداری از انواع گلهای طبیعی در یک لیست کامل برای خریداران عرضه می شوند.

جالب است که درباره گل محمدی تازه تبریز هم بیشتر بدانیم.

لیست قیمت روز انواع گل خمیری مصنوعی مرغوب

لیست پرفروش ترین مدل های گل خمیری چینی

لیست پرفروش ترین مدل های گل خمیری چینیگل های خمیری چینی به منظور تزئین داخلی و ایجاد دکورهای زیبا در ساختمانهای مختلف به کار می رود. گاهی اوقات هم از این گلهای چینی در نمای بیرونی ساختمانها به شکل حلقه های گل بر روی درب خانه، استفاده می کنند.

در این میان بهتر است گل گاوزبان اروپایی درباره اطلاعات بیشری کسب کنیم.

این گلها انواع مختلفی را شامل می شوند که مصارف گوناگونی هم دارند. گلهای خمیری در انواع گوناگون و در تعداد بسیار بالایی تولید می شود و جنس هر نوع گل با گل دیگری تفاوت دارد. معمولا در تولید گلهای خمیری از این مواد استفاده می کنند:

 1. خمیرهای چینی
 2. خمیرهای پلیمری

تولید انواع گل خمیری چینی معمولا به صورت خانگی و توسط بانوان هنرمند نیز انجام می شود. اما گلهای پلیمری را نمی توان در خانه تولید کرد و فقط در کارخانه ها امکان تولید آنها وجود دارد.

امروزه کارگاه های کوچک خانگی وجود دارد که برای تولید گلهای خمیری چینی در نظر گرفته شده است، لیست گلهای خمیری تولید شده توسط این کارگاه ها که از جمله پرفروش ترین ها نیز می باشند به شرح زیر می باشد:

 • گل کاکتوس
 • گل خمیری رز
 • گلهای ارکیده
 • گل شمعدانی
 • گل آلاله
 • گل بنفشه
 • گل شمشاد
 • گلهای خمیری فانتزی
 • انواع گلهای فصلی زیبا

قیمت روز بهترین گل خمیری درجه یک ارزان

امروزه در بازارهای داخلی به علت فراوانی استقبال از انواع گل و گیاه طبیعی و مصنوعی تولیدکنندگان اقدام به تولید گلهای مصنوعی با مواد اولیه مختلف و البته خمیرهای مخصوص کرده اند. گلهای مصنوعی زیبا با وجود نوظهور بودن در بازار های مختلف، توانسته جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد.

این محصولات در تنوع بالا و با کیفیتی عالی در رنگها و شکلهای متنوع طبیعی و فانتزی تولید و عرضه می شوند. که به علت بازار پر سودی که دارند، شرکتهای مختلفی ایجاد شده اند که در سطح بازارهای داخل کشور یا بازار های جهانی محصولاتشان را عرضه می کنند.

به دلیل رقابتی بودن بازار این محصول بحث در زمینه قیمت روز بهترین انواع گلها کار خیلی ساده ای نیست. البته باید گفت که در تعیین قیمت گل خمیری و سایر انواع گلهای مصنوعی مواد اولیه تاثیر گذاری زیادی دارند.

از آنجایی که تولید و فروش گل خمیری در سطح گسترده ای انجام می شود، در فهرستهایی که از قیمت روز گلهای خمیری در دست است به نوعی لیست گل خمیری در مجموعه لیست های ارزان قیمت وجود داشته است و دیگر ویژگی های منحصر به فرد این محصول و مواد مورد نیاز برای تولید گل های خمیری می پردازیم.

خرید متفاوت ترین گل خمیری ارکیده و رز قرمز

خرید متفاوت ترین گل خمیری ارکیده و رز قرمزانواع گل خمیری ارکیده و رز های قرمز خوشرنگ به دلیل اینکه در بازار های داخلی و خارجی از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردار هستند، در انواع گوناگونی تولید می شوند و به راحتی در بازار های داخلی و خارجی به فروش می رسند.

تولید کنندگان خلاق این محصولات برای افزایش سطح فروش خود معمولا تلاش می کنند، متفاوت ترین نمونه های فانتزی و طبیعی را از این گلهای پرطرفدار تولید و عرضه کنند.

این گلها به دلیل زیبایی منحصر به فرد خود، که دارند از محبوبیت بسیار بالایی در بین مردم و در جوامع مختلف برخوردار می باشند. استفاده از این گلها برای تزئیینات داخلی و خارجی ساختمانها و برای زیباتر کردن محل کار یا دفاتر اداری در سطح گسترده ای انجام می شود.

خرید گل خمیری به علت ماندگاری بسیار بالایی که نسبت به گلهای طبیعی دارد، آمار بیشتری را در بازار به خود اختصاص داده است.

فروش ویژه و شگفت انگیز انواع مختلف گل خمیری تزئینی

همانطور که در سر تیترهای بالا اشاره کردیم گلهای خمیری تزئینی به علت گوناگونی زیادی که دارند و همچنین قیمت مناسب، فروش ویژه ای را در بین انواع گلهای مصنوعی به خود اختصاص داده اند.

تنوع رنگ، سایز و مدلهای زیبا که شباهت زیادی به نمونه های طبیعی دارند، باعث شده تا در تزئینات مختلف حتی تزئین ماشین عروس استفاده های شگفت انگیزی از این محصولات شود.

امروز برای ایجاد تنوع بیشتر، انواع باکس گل خمیری نیر تولید می شوند که اغلب به عنوان هدیه برای عزیزان در مناسبت های مختلف انتخاب و خریداری می شوند.

امروزه پخش گل خمیری در سطح کشور و بازار های جهانی بسیار پر سود و ارزشمند بوده است، به طوری که در کشور های خاورمیانه طرفداران زیادی را به خود جلب نموده است.

زیرا این گلها زیبایی و تنوع گلهای طبیعی را با خود به همراه دارند، ضمن اینکه طول عمر بسیار بالاتری هم دارند و با قیمت های مناسب تری به سادگی می توان آنها را خریداری کرد.

از آنجایی که تولید این محصول در بازار داخل با کیفیت بسیار بالایی انجام می شود و متقاضیان زیادی در بازارهای خارجی برای آنها وجود دارد، از مسیر صادرات گل خمیری می توان ارز آوری خوبی برای اقتصاد کشور ایجاد نمود.

واردات باکس گل خمیری در تنوع رنگی بی نظیر

واردات باکس گل خمیری در تنوع رنگی بی نظیرامروز علاوه بر تولید و صادرات گل خمیری در کشور، واردات گل خمیری نیز در سطح گسترده ای در حال انجام است که بیشتر در قالب باکس گل خمیری انجام می شود.

واردات گل خمیری و با کسهای گل های مصنوعی از این جهت حائز اهمیت است که می تواند تنوع خوبی را برای بازار این محصول ایجاد می کند و برای سلایق مختلف نمونه های متنوع تر و زیباتری را خواهد داشت.

همچنین تولید کنندگان می توانند با الگوبرداری از نمونه های وارداتی و ایجاد تغییرات خلاقانه تولیدات زیباتری را در قالب گلهای مصنوعی فانتزی در بازار عرضه کنند و مشتریان صادراتی بیشتری را به سمت خود جذب کنند.

در اینصورت واردات نه تنها به بازار تولید این محصول آسیب می زند بلکه در جهت رشد و گسترش این بازارها  نیز موثرتر خواهد بود.

گل خمیری شمشاد ارزان قیمت و مراکز پخش عمده آن

حتما دلتان می خواهد بدانید که در مراکز پخش عمده گلهای مصنوعی چه می گذرد و سرمایه گذاری بر روی کدام نمونه از محصولات این بازارهای برای شما صرفه اقتصادی بیشتری خواهد داشت؟

در بازار گلهای مصنوعی گل خمیری تزئینی یکی از نمونه های پر طرفدار در بین گلهای مصنوعی به شمار می رود، زیرا در یک نمایندگی گل خمیری نمونه های زیبایی از این محصول را می توان مشاهده کرد که:

 • با ابزار ساده و کم هزینه ای تولید می شوند.
 • قیمت مناسب تری دارند.
 • شباهت بیشتری به نمونه های طبیعی این گلها دارند.
 • در شکل های مختلف شاخه ای، گلدانی، تابلو و درختچه ای عرضه می شوند.

گل خمیری شمشاد یکی از زیباترین نمونه های ارزان قیمت، در بین انواع گلهای مصنوعی است که می تواند به یک انتخاب منحصر به فرد برای شما تبدیل شود. زیرا هم با استفاده در محیط های بیرونی و هم در محیط های داخلی نمای زیبایی را ایجاد می کند.

تولید کننده بهترین گل خمیری چینی دست ساز در ایران

تولید کننده بهترین گل خمیری چینی دست ساز در ایرانصنعت کوچک تولید گل خمیری مدت زمان زیادی است که شکل گرفته و بیشتر در کشورهای آسیایی انجام می شده است. زیرا این کشورها از تاریخ چند هزار ساله برخوردارند و تقریبا در تولید هر محصول یدر گروه پیشگامان و اولین ها بوده اند.

ضمن اینکه نسبت به سایر کشورها اهمیت بیشتری برای انواع گل و گیاه و استفاده از آنها ، در محیط های مختلف قائل هستند. به همین جهت نیز در تولید گلهای مصنوعی پیش قدم شدند و با الگوبرداری از گلهای طبیعی زیبا و پر طرفدار اقدام به تولید آنها از مواد اولیه مختلف نمود.

از مهمترین مواد اولیه ای که در تولید گلهای مصنوعی کاربرد فراوان دارند، به خمیرهای چینی و پلیمری اشاره کردیم که گلهای خمیر چینی دست ساز هستند و گلهای خمیر پلیمری به صورت کارخانه ای تولید می شوند.

در حال حاضر در ایران، گل خمیری ارزان، در تنوع بسیار بالا و با هزینه کم با کیفیت بسیار مناسب به جهت عرضه در بازارهای مختلف داخلی و خارجی توسط تولید کنندگان مختلف، کارخانه گل خمیری یا به صورت گل خمیری دست ساز، تولید می شود.

فروشندگان متنوع ترین سبد و باکس گل خمیری

فروشندگان و کارخانه های تولیدی متنوع ترین سبدها و باکس های گل خمیری را تولید کرده و به بازار های جهانی و داخلی می کنند. از این نمونه گلهای مصنوعی به منظور استفاده در تزئینات مختلف استفاده می شود:

 • تزئین دکوراسیون های داخلی منازل و محیط های مختلف تجاری و اداری
 • نمای خارجی ساختمانها
 • تزئینات سفره عقد
 • تزئین ماشینهای عروس

خرید این گلها معمولا به صورت عمده یا خرده انجام می شود. فروشندگان معتبر برای خریدی مقرون به صرفه در حجم عمده، توصیه می کنند تا به صورت مستقیم با نمایندگان فروش کارخانه ها در ارتباط باشید، تا محصولی با کیفیت همراه با گارانتی خریداری کنید.

خرید شما می تواند حضوری و یا غیر حضوری از طریق تماس با فروشندگان این محصولهای زیبا و متنوع انجام شود. البته خرید غیر حضوری مزایای بسیار بیشتری از جمله بی واسطه بودن را برای شما خواهد داشت.

خریداران گل خمیری ساخت ایران در کشور های خارجی

خریداران گل خمیری ساخت ایران در کشور های خارجیکوتاه بودن عمر گلهای طبیعی و بالا بودن قیمت آنها، باعث شده تا فروشندگان و تولید کنندگان دست به تولید گلهای مصنوعی از مواد اولیه متنوع بزنند. امروزه تولید این محصولات هم در خانه و هم در کارخانه امکان پذیر می باشد و به یک صنعت پولساز و کارآفرین تبدیل شده است.

البته نا گفته نماند که این محصولات از آنجا که قابل تولید به روش دست ساز نیز می باشند در گروه صنایع دستی نیز جایگاه ویژه ای خواهند داشت.

از آنجایی که روح انسان طبیعت دوست است و هرچیز مرتبط با محیط طبیعی اطراف خود را می پسندد، گلهای مصنوعی که برگرفته از الگوی گلهای طبیعی هستند خیلی زود توانستند، در بازارهای ایران و کشورهای خارجی طرفداران و خریداران زیادی را برای خود پیدا کنند.

همچنین از آنجایی که گلهای خمیری ساخت ایران از مواد اولیه با کیفیت بالا و بسیار شبیه نمونه های طبیعی خود تولید می شوند، خیلی زود در بازارهای خارجی سهم خوبی از فروش گلهای مصنوعی را به خود اختصاص دادند.

البته قیمت بسیار مناسب این محصولات نیز در افزایش فروش آنها بی تاثیر نبوده است و به یکی از مهمترین موارد موثر در افزایش سطح فروش گلهای مصنوعی ساخت ایران تبدیل شده است.

بزرگترین کارخانه تولید گل خمیری چینی و ترکیه ای

گفتیم که در تولید گلهای خمیری از دو گروه مواد اولیه استفاده می شود:

 1. خمیرهای چینی
 2. خمیرهای پلیمری

گلهایی که از خمیر های چینی تولید می شوند، اغلب دست ساز بوده و توسط هنرمندان خانگی تولید می شوند. اما نمونه های تولید شده از خمیرهای پلیمری به دلیل خاص بودن فرآیند تولید آنها و نیز، ضرورت استفاده از برخی تجهیزات و  امکانات حرفه ای تر لازم است تا در یک کارگاه یا کارخانه گل خمیری که از این تجهیزات برخوردار می باشد، تولید شوند.

کارخانجات گل خمیری با هدف تامین نیازهای طراح هان دکوراسیون های داخلی اقدام به تولید گلهای خمیری که دوام بیشتر و ظاهری زیباتر دارند، نموده اند و با استفاده از بروزترین فناوری های دنیا توانسته اند گامی بزرگ در توسعه طراحی دکوراسیون داخلی بردارند.

از آنجا که طراحان داخلی مستلزم استفاده از فاکتور های متنوع در افزایش زیبایی و جذابیت نمای داخلی ساختمانها و منازل می باشند از این نوع گلها برای تنوع بخشیدن به کار خود استفاده های فراوانی می کنند

به همین منظور کارخانه های تولید کننده گلهای مصنوعی، نمونه های پرطرفدار این محصول را که بیشترین استفاده را در بین طراحان داخلی دارند، تولید می کنند.

به علت ارزش اقتصادی این محصولات در جهان، کشور ترکیه نیز در زمینه تولید این محصولات با کیفیت عالی و قیمتی مقرون به صرفه شروع به فعالیت نموده است و امروزه گلهای چینی ترکیه ای نیز در بسیاری از بازار های برای متقاضیان آن، عرضه می شود.

مراکز اصلی عرضه انواع گل خمیری کاکتوس

مراکز اصلی عرضه انواع گل خمیری کاکتوسگل خمیری کاکتوس یکی از انواع گلهای خمیری پر طرفدار است که حتی در گلفروشی هایی که گلهای طبیعی و زنده را عرضه می کنند، نیز برای فروش عرضه می شود.

گل خمیری کاکتوس به علت خاص بودن همیشه مورد توجه سلیقه های مختلف بوده و هست. به همین جهت طراحان داخلی زیادی از این نمونه گل مصنوعی خمیری در طراحی و چیدمان های خاص و منحصر به فرد خود نهایت استفاده را می برند.

گلهای مصنوعی به ویژه انواع خمیری آنها از زمان حضور در بازار های مختلف تا کنون جذابیت های زیادی را برای اقشار مختلف ایجاد کرده اند تا حدی که برای فروش آنها حتی مرکز گل خمیری در نقاط مختلف دنیا و در سراسر جهان راه اندازی شده است.

در هر یک از این مراکز نمونه های بسیار زیادی از انواع گلهای کاکتوس که از خمیرهای چینی و پلیمری ساخته شده اند برای فروش عرضه می شوند که به دلیل خاص بودن این گلها که طبیعتی وحشی و لی آرام را تداعی می کنند، همیشه فروش خوبی داشته اند.

نکته جالب در زمینه گلهای کاکتوس خمیری این است که با وجود مصنوعی بودن شباهت بسیار زیادی به نمونه های طبیعی دارند. طول عمری تقریبا ابدی دارند و به راحتی می توان آنها را در هر مکانی بدون نور و یا در برابر نور قرار داد و از ظاهر زیبای آنها لذت برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما